wtorek, 27 września 2016

Umięśnione klaty i zwierzyna - rysunek

Na pewno znacie TAM GDZIE TOPNIEJE LÓD, a jeśli nie, to nadróbcie zaległości. Opowiadanie jest po prostu fantastyczne i to nie tylko dlatego, że to fantasy. Jest po prostu świetne. Ja łyknęłam jak Beduin wodę po miesiącu na pustyni. Leśny Ptak namówił mnie do wykonania rysunku z bohaterami - i oto jest. Jednak nie oddaje on nawet 0,(0)5% ich zajeb***ości.
Kto jeszcze uwielbia długowłosych facetów?^^

5 komentarzy:

 1. Haha, nie ma to jak kółko wzajemnej adoracji xD Dziękować za polecando, mogę powiedzieć to samo o Texasie - jest zajebisty i chciałabym już dostać całość, bo czyta się cudnie <3 A chłopaki z TGTL wyszli Ci naprawdę świetnie, oka nie mogę nacieszyć, zdolna bestia jesteś i tyle. Faceci z długimi włosami (i gołymi klatami) rządzą!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I dobrze, że jest to kółko - nie ma jakieś rywalizacji pomiędzy autorami MM, tylko wszyscy się promują nawzajem. Nie ma też aż tak dużo tych opowiadań, nie licząc wszelakich fandomów (Boże, Naruto się skończyło. I Bleach też :(... Wiem, że jestem za stara na czytanie mang, ale to moje dzieciństwo. Sniff, sniff). Nie mogę się doczekać TGTL. Umieram z ciekawości, co się stało z podnóżkiem.

   Usuń
  2. Zawsze wychodziłam z założenia, że dobrym trzeba się dzielić, a tym bardziej dobrym gejowskim opowiadaniem ;) Naruto ;_; Heh piękne czasy to były. Teraz czekam na polską wersję Vinland Saga od Hanami, bo kocham ten mango-komiks i w nosie mam, że jestem za stara ;P Zresztą coraz więcej komiksów i mang dla dorosłych wydają, co mnie pociesza, ale nie przeszkadza czytać przygód młodego Thorgala hehe Miałaś go już nie nazywać podnóżkiem xD Mam nadzieję, że finał dramatu romantycznego V&R zaskoczy. A ja na szczęście dostanę nowy rozdział Texasu już jutro~~

   Usuń
  3. Finał? To już ich nie będzie w księdze III? Muszę odsunąć się od komputera, bo potok moich łez doprowadzi do spięcia. O ja nieszczęśliwa... niemal jak moja babcia pod okupacją niemiecką. Horror jakiś :(

   Usuń
  4. Finał w Księdze II, nieprecyzyjnie się wyraziłam xD Także jeszcze się nie zalewaj łzami ;)

   Usuń