poniedziałek, 21 listopada 2016

Nie ma rozdziału, ale jest... + WYNIKI ANKIETY

Pewnie niektórzy przyzwyczaili się, że rozdział pojawia się jakoś co tydzień, a tu nic... Ale to nie moja wina. Leśny Ptak zagroziła mi, że jak nie napiszę fanficka do jej opowiadania, to... Brak mi odwagi, żeby to opisać, ale wciąż jeszcze mam dreszcze na samą myśl (i to nie z rodzaju tych przyjemnych). To zła kobieta jest ;) Więc jakby się komuś strasznie nudziło, to może moje wypociny przeczytać tutaj -> TAM, GDZIE TOPNIEJE LÓD. Jest seks, jakby się ktoś zastanawiał. Ja już tam dobrze wiem, co siedzi w waszych głowach he he he. 

Dziękuję za udział w ankiecie. Myślę, że kto chciał zagłosować, to już to zrobił. Na szczęście wszystko poszło po mojej myśli i wygrało fantasy (Uff!). Wiem także, że są osoby zainteresowane bujną przeszłością Santy Boy'a. Postanowiłam więc, że po zakończeniu TB, będzie krótki spin-off z nim. Tytuł to "Unforgiven" (wiem, że zalatuje Metallicą) i będą się tam dziać naprawdę dziwne rzeczy. Po tym będzie fantasy. Świat opowiadania będzie całkowicie stworzony przeze mnie, ale przypominający dość Starożytny Rzym. Na pewno będą niewolnicy walczący na arenach; ludzie i elfy, może także inne rasy. Ogólnie rządzić będzie kasa, władza i krew. A, no i seks oczywiście (bym zapomniała o najważniejszym :D)

Pogoda całkiem ładna za oknem (nawet w Krakowie, gdy tylko wysili się wzrok). Jednak gdyby kogoś dopadła jesienna chandra, przesyłam wam pocieszacz znaleziony w odmętach mojego telefonu. 

Pozdrawiam cieplutko :*

6 komentarzy:

 1. Taa, zła kobieta to mało powiedziane - samo zUło. Nic tylko Cię zmusza do rysowania i pisana zboczonych fanficów, powinien być na to jakiś paragraf. A teraz już się nie tłumacz, tylko pisz grzecznie nowy rozdział, bo ja tu czekam co z Jackiem. No i na S&s oczywiście

  PS Cieszę się, że wygrało fantasy, nie mogło być inaczej. Fantasy rządzi !!111!! Starożytny Rzym miodzio, ale czemu elfy? Co elfy mają do Rzymu? 0_o Żartowałam, pisz o elfach i co tam Ci się zamarzy, wszystko przeczytam ;)
  Leśna

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja liczę na to, że mi się odpłacisz (wiesz czym) za te kilogramy zużytego grafitu i starte litery z klawiatury. A jak nie, to wyślę na ciebie Jacka (to taki mój współczesny Vildar). Chcesz skończyć jak wdowa Hanson? Hm?

   Co elfy mają do Rzymu? -> Napisałam, że podobne do Rzymu, bo chciałam przybliżyć sytuację polityczno-gospodarczą, jednak będzie to świat całkowicie fantastyczny, więc elfy pasują. Nie podcinaj mi skrzydeł, zanim jeszcze nie odbiłam się od ziemi xD

   P.S. Teraz mam używać "Leśna" zamiast "Leśny Ptak"? A MoNoMu to skrót od Mori No Musume, co oznacza "Córka Lasu". Fajnie się złożyło :)

   Usuń
 2. Pamiętaj, że mam wilki i orły (głodzone) i nie zawaham się ich użyć

  Ale o co Ty mnie tu posądzasz, żadnych skrzydeł Ci nie podcinam, pisz nawet o orkach w Rzymie i tak przeczytam ;)

  Powiem Ci zabawniejszą rzecz: moje imię (Sylwia) znaczy po łacinie "leśna, dzika, żyjąca w lesie" także ten, stąd ta "Leśna". Córka Lasu z Żyjącą w Lesie, się dobrałyśmy  OdpowiedzUsuń
 3. Toż to miód na me serce, napisałam elaborat, co mi się marzy a było to fantasy, ale klimaty rzymskie też mnie kusiły, a ty chcesz zrobić z tego kombo:) Wiadomość dnia, wyczuwam w Tobie pokrewny gust (podobny mojemu). No i uwielbiam Twoje poczucie humoru, może to zabrzmi stalkersko, ale nawet Twoje komentarze czytam niekiedy z bananem na twarzy i nawet jak jakiś żart jest suchy to czuć, że masz tego świadomość i przez to jest jeszcze zabawniejszy.

  Buka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. [...] i nawet jak jakiś żart jest suchy [...] -> ha ha trochę boję się do tego odnieść. Jeszcze znowu walnę jakimś sucharem xD
   Twój "elaborat" był dla mnie dużą pomocą. Miałam już wymyślonych bohaterów, ale nie wiedziałam, gdzie ich umiejscowić. Ach, no i jeszcze był "Gladiator" z Rusellem^^ Lubię też motyw piratów, może uda się to wszystko upchać.
   Ja też czytam komentarze pod rozdziałami. Czasami można z nich dowiedzieć się więcej o motywach i zamiarach autora niż z samego opowiadania. Więc stalkujmy razem :)
   Pozdrawiam!

   Usuń
 4. A już miałam ogromną nadzieję na rozdział... wyczekuję i tęsknię :(

  Cieszę się co do tego spin-offa, trzymam za niego kciuki, ale za kolejny rozdział TB bardziej. :D

  OdpowiedzUsuń